Transport potravín a všetkých surovín, ktoré na ich výrobu potrebujeme, je v plnom prúde, pretože každý deň sa prevážajú množstvá potravinárskych a poľnohospodárskych výrobkov na celom svete do obchodov, skladov, veľkopredajní či do domácností. Potraviny, určené na konzumáciu, musia byť uskladnené v hygienických obaloch či boxoch aj počas prepravy, a presne na tento účel sú určené plastové boxy.

Dobrý tvar a pekné farby

Plastové boxy na potraviny sú riešením pre všetkých prepravcov či dodávateľov produktov, vyhovujú súčasným normám a nie sú len jednorazové, ale použiť sa dajú opakovane. Manipulácia s nimi je ľahká, ručne či na automatizovaných pásoch logistických systémov sa dajú plastové boxy na potraviny používať jednoducho, z dôvodu šikovnej konštrukcie, ktorá umožňuje ich stohovanie, je možné ušetriť aj miesto, náklady či vynaloženú energiu, čo má za následok vyššiu efektivitu všetkých úkonov.

Všetci si uvedomujeme dopad nezodpovedného konania na životné prostredie, preto je badateľný zvýšený záujem ľudí o ekologické výrobky bez rozdielu ktorého odvetvia sa týkajú. V potravinárstve a poľnohospodárstve je to viditeľne asi najviac, pretože musíme dodržiavať hygienické zásady pri styku s potravinami a so surovinami na ich prípravu. Do plastových boxov BigBox, Maximus alebo Maxilog je možné uložiť ovocie a zeleninu, vyznačujú sa jednoduchou údržbou, dlhou životnosťou a kvalitným spracovaním.

Plastové prepravky vo všetkých farbách

Na Slovensku si tieto boxy môžete kúpiť v štandardných rozmeroch, ale aj na zákazku, dokážu usporiť miesto pri preprave a skladovaní, majú stálu hmotnosť, certifikát pre styk s potravinami, sú hygienické a odolné aj voči vplyvom počasia, rohy sú zaoblené a priedušné steny boxov ochránia ich obsah pred znehodnotením. V prípade záujmu môžete kontaktovať firmu Schoeller Allibert, ktorá sa ich výrobe venuje už 40 rokov a svoje produkty stále inovuje, aby zákazníkom priniesla stále kvalitnejšie služby.