Tantrické masáže sa už udomácnili aj v našich zemepisných šírkach. Dostali sa k nám z ďalekej Ázie a prinášajú našincom celkom iný spôsob relaxácie a oddychu. Vybrať si však tú správnu nie je až také jednoduché, pretože každý druh má iné špecifiká a je zameraný na určitý typ zákazníka. Základom však zostáva senzualna masaz zjednotenie tela a mysle.

nuru masáž

Vzrušujúca nuru masáž

K tomu, aby ste si dokázali vybrať z ponuky masáží tú vhodnú pre vás, treba ich najprv poznať a zoznámiť sa so základnými typmi a druhmi, aby bol jej účinok taký ako očakávate. Tantra je vlastne rituál, pri ktorom dochádza k zjednoteniu ducha a tela a zároveň človek spozná svoje telo a jeho reakcie či hranice.

olej na masáž

1.Klasická masáž– je to základ tantra masáže, ktorý odporúčame začiatočníkom bez predchádzajúcich skúseností. O všetko sa postará šikovná masérka, ktorá vás bude viesť, s jej pomocou spoznáte sami seba a zistíte citlivé body na tele, ktoré vás vzrušia.

2.Telo na telo– nazývaná aj body tantra masáž, ktorej podstata tkvie v blízkosti masérky pri tele zákazníka a ktorá každého rozpáli vďaka horúcim a vzrušujúcim dotykom, pri ktorých používajú aj masážny olej, aby sa telá na sebe kĺzali…

3. Senzuálna masáž – kombinuje masáž tela s masážou prostaty a patrí k tomu vzrušujúcejšiemu, čo tento rituál ponúka a zároveň je aj prevenciou v boji s rakovinou prostaty, musí sa však vykonávať pravidelne.

4.Romantická masáž– zahŕňa kúpeľ s voňavou penou, sviečkami a s fľašou sektu v spoločnosti masérky, potom nasleduje masáž v sexi bielizni a dvojnásobné vyvrcholenie máte zaručené.

5. Nuru masáž – podstata tkvie v spoločnej sprche, kde si vzájomne poumývate celé telo ako predohru pred masážou telo na telo. Pomáha aj použitie nuru gélu, po ktorom je telo jemné a dotyky vzrušujúcejšie.

S olejom je masáž príjemnejšia…

Spomínané druhy masáží patria k základu, no pre náročnejších zákazníkov vykonávajú aj luxusnejšie typy ako je couple tantra, magic alebo masáž štyroch rúk. Vybrať si musí každý zákazník sám podľa toho, čo chce prežiť a kam až je ochotný zájsť v snahe o nové zážitky a skúsenosti.