Každý sa raz za čas stretne s problémom upchatého potrubia alebo odtoku, či už je to v domácnosti, na pracovisku alebo aj vo veľkej prevádzke. Prevencia je účinná a nezabúdajte na ňu, pomôže znížiť riziko havárie a zabrániť zbytočným materiálnym škodám v prípade havárie.

rain-gutter-905252_640

Kvalifikovaná a odborná služba čistenie odpadov Ab-krtkovanie.sk Vám pomôže udržiavať Vašu kanalizáciu, odtoky, potrubia, výlevky vo funkčnom stave a v prípade havárie Vám ponúkne rýchlu službu v podobe nonstop prevádzky.

Odborne vyškolení pracovníci priamo na mieste vykonajú zásah špičkovou modernou technikou, ktorá pracuje ekologicky, nevyžaduje búracie ani iné výkopové práce a ktorá rieši Váš problém rýchlo a spoľahlivo.

Môžete sa spoľahnúť buď na online kontaktný formulár alebo zatelefonovať a dohodnúť si kompletný servis krtkovania aj vrátane doplnkových inštalatérskych prác a programov prevencie.

Korektne dohodnutá cena, ktorá sa nenavýši o dopravu bude pre Vás zárukou spoľahlivého a seriózneho jednania.

Spôsob čistenia odpadu Vám servis ponúkne podľa objektu, kde sa bude zásah vykonávať. Pre domácnosti a pre riešenie upchatého odtoku v kúpeľni, na toaletách alebo v kuchynských výlevkach je vhodný elektromechanický princíp čistenia odtoku pri ktorom sa špeciálne struny poháňané elektromotorom pohybujú rotačným pohybom a postupne uvoľňujú nánosy až do detailného vyčistenia potrubia. Tento spôsob sa dá rovnako uplatniť aj pri dlhých potrubiach až do takmer 25 m dĺžky a ani rozmer priemeru nie je problém.

water-783355_640

Pre rozsiahlejšie objekty s dlhým potrubím a masívnejším priemerom je vhodné čistenie prúdom vody pod vysokým tlakom za pomoci tlakového čerpadla a špeciálne upravených trysiek na konci dlhej hadice. Aj toto čistenie má ekologický rozmer podobne ako elektromechanický prístup k čisteniu a takisto nevyžaduje vedľajšie práce v šachte alebo v okolitom prostredí.

Zabezpečte si priechodnú kanalizáciu a vyskúšajte prístup profesionálov.