V škole vás naučia veľa zbytočností a množstvo užitočných informácií vám popri tom zabudnú povedať. Jednou z nich je, ako využiť služby sex privátu. Celá spoločnosť nejako predpokladá, že to každý vie. Opak je však pravdou. V skutočnosti väčšina mužov netuší, do čoho ide a mnohí kvôli strachu z neznámeho radšej cúvnu. Tak poďme na to pekne od základov. Erotická služba je služba ako každá iná. Keď potrebujete ostrihať, idete ku kaderníčke, keď sa vám pokazí auto, zájdete k automechanikovi a keď hľadáte sexuálne služby, máte možnosť osloviť dievča na sex priváte Senica. Platíte jej za činnosť, na ktorú je takpovediac odborníčka. Preto môžete očakávať, že ju poskytne na vyššej úrovni ako väčšina „civilných“ dievčat. Obyčajne to tak skutočne je. Čím kvalitnejšie totiž dievča pracuje, tým je medzi zákazníkmi obľúbenejšie a jej zisky rastú. Tiež by ste nešli dvakrát k automechanikovi, ktorý neodviedol prácu podľa vašich predstáv. S dievčaťom na sex priváte si môžete vybudovať vzťah. Samozrejme, nemáme na mysli lásku ani partnerský vzťah. Ide skôr o priateľstvo. Vráťme sa ale k automechanikovi. Ak ste spokojný s tým ako vám opravil auto, prídete k nemu znova. Postupne sa môže stať vašim priateľom, ale to nič nemení na tom, že za opravu auta mu i naďalej budete platiť.

spolocnicka-makeu

Úplne rovnako sa môže vyvíjať aj vzťah s dievčaťom na sex priváte. Nie je nijaký dôvod správať sa k nemu inak ako priateľsky. Práve naopak. Ak vznikne obojstranné priateľstvo, pravdepodobne budete za svoje peniaze dostávať stále lepšie a lepšie služby. Platenie za sex neznižuje jeho hodnotu. Všetko je to o uhle pohľadu. Prepojenie sexu a lásky je len jednou z perspektív, hoci v našej spoločnosti majoritnou. Je však len na vašom slobodnom rozhodnutí s kým a za akých okolností budete mať sex. V skutočnosti žiaden pohlavný styk nie je celkom zadarmo. Ak chcete nájsť ženu, s ktorou si navzájom padnete do oka, stojí vás to minimálne čas a námahu. Najjednoduchšie je na návštevu sex privátu pozerať ako na novú skúsenosť, ktorá má nesporne svoje výhody. Naučíte sa nové veci a splníte si túžby. Nech sú už vaše sexuálne skúsenosti akékoľvek, iste sa nájdu veci, ktoré ste ešte nemali možnosť vyskúšať. Pri využívaní služieb sex privátu platí to, čo pri každom pohlavnom styku. Dovolené je všetko, čo neprekáža ani jednému zo sexuálnych partnerov. S tým rozdielom, že vaše požiadavky sú prvoradé a máte možnosť sa na nich vopred dohodnúť. Ak trváte na niečom, čo vám dievča nie je ochotné poskytnúť, hľadajte túto službu inde. Za žiadnych okolností ju neskúšajte zlomiť pri samotnom akte alebo urobiť niečo na silu. Ak budete trpezlivý, určite nájdete dievča ochotné vaše túžby naplniť. Nemusíte (takmer) nič. Vráťme sa k automechanikovi. Ak potrebujete v aute vymeniť olej, priveziete ho do servisu a nemusíte ani tušiť, kde sa v ňom olej nachádza. Pravdepodobne sa však budete k automechanikovi správať slušne a nebudete hrubý len preto, že mu za jeho služby platíte. Na oplátku môžete očakávať férovosť a kvalitu aj z jeho strany. Rovnaké to je s dievčatami na sex priváte. Nemusíte poznať žiadnu sexuálnu polohu, nemusíte vyzerať dobre, mať výdrž ani kondíciu. Musíte sa len správať slušne k dievčaťu, ktorého služby ste sa rozhodli využiť. To, že jej platíte vám nedáva právo správať sa nijako inak. Máte predsa záujem o férové jednanie a kvalitu. Najširšiu ponuku nájdete na webePortály, ktoré sa zameriavajú na zverejňovanie ponúk sex privátov, obyčajne poskytujú veľmi komplexné informácie. Spravidla máte možnosť dozvedieť sa ako dievča vyzerá, koľko má rokov, v akom priestore ponúka svoje služby a orientačné ceny. Mnohé zverejňujú aj svoj postoj k niektorým špeciálnym požiadavkám ako eskort alebo orál bez kondómu. Podrobnosti dohodnete telefonicky. Ak vás ponuka zaujme, nie je nijaký dôvod sa obávať na zverejnené telefónne číslo zavolať. Spravidla sa na druhej strane ozve veľmi milý hlas, ktorý je ochotný poskytnúť vám všetky potrebné informácie. Nebojte sa už pri telefonickej dohode zachádzať do podrobností a pýtať sa na všetko, čo vás zaujíma. Je zbytočné zabíjať svoj aj jej drahocenný čas a potom na mieste zistiť, že vám niečo nevyhovuje.

milovanie

Ak sa rozhodnete služby dievčaťa využiť, dohodnete si čas a miesto stretnutia. Dievča bude vašim sprievodcom. Väčšina sex privátov je prevádzkovaných v súkromných bytoch. Pri odchode z domu si nezabudnite mobilný telefón. Keď dorazíte na dohodnutú adresu, zavolajte svojej spoločníčke a ona vás bude ďalej navigovať. Rovnako po príchode do bytu bude stále po vašom boku. Poučí vás o základných zásadách, poskytne možnosť osprchovať sa a počká na vás vo svojej spálni. Máte príležitosť sa jej na všetko spýtať. Platí sa vopred. Zaplatiť by ste mali po tom ako sa dohodnete na podmienkach a konečnej cene. Dôvod je jednoduchý. Dievčatá sa snažia predísť zbytočným komplikáciám so zákazníkmi, ktorí robia s platením drahoty. Budete jej teda musieť dôverovať a peniaze odovzdať ešte pred aktom. S reklamáciou pravdepodobne neuspejete, ale vysoká kvalita služieb je aj v jej záujme. Chce predsa aby sa platiaci zákazník vrátil.

sex

Cennosti je lepšie nechať doma. Hoci väčšina sex privátov v dnešnej dobe funguje na skutočne profesionálnej úrovni, určitá miera opatrnosti je na mieste. Nie je dôvod aby ste so sebou nosili zbytočne drahé šperky alebo väčší obnos peňazí. Postačí suma, s ktorou počítate na zaplatenie a mobil. Diskrétnosť je zabezpečená. Sex privát je obyčajne prevádzkovaný v úplne bežnom byte. Spravidla ani najbližší susedia nevedia, čo sa za ich stenami deje. Najčastejšie sa stretnete len s dievčaťom, ktorého služby ste sa rozhodli využiť. Nebuďte zbytočne paranoidný. Vaša spoločníčka nemá nijaký záujem na tom, aby o vás zverejnila akékoľvek informácie. Jej cieľom je získať spokojného platiaceho zákazníka, nie roznášať klebety.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup