Vyberte si atraktívny názov pre svoju spoločnosť. Dôležitým krokom pri zakladaní vašej firmy je vytvorenie správneho obchodného mena. Vyberte si meno, ktoré vyniká, ale tiež vyjadruje, že predávate esenciálne oleje.
Vypočítajte si svoje náklady na spustenie firmy do prevádzky. Ak chcete vypočítať svoje počiatočné náklady, vezmite do úvahy všetky jednorazové výdavky, ktoré vám vzniknú pri začatí podnikania s esenciálnym olejom. Vždy vynakladajte náklady tak, aby ste zabezpečili, že zabezpečíte finančné prostriedky aj na všetky nepredvídané výdavky.

prototypování.jpg

Sledujte reklamné kampane vašich konkurentov. Študujte konkurenčné webové stránky a ich hodnotenie, aby ste zistili, ako by ste mali zacieliť svoj reklamný prístup. Pozrite sa na svojich konkurentov na platformách sociálnych médií, ako je Facebook, Instagram a Twitter, aby ste zistili, ako sa sami prezentujú. Môžete si tiež prečítať online recenzie iných spoločností obchodujúcich s esenciálnymi olejmi, aby ste videli, čo zákazníci majú radi alebo čo sa im nepáči na ponúkaných produktoch a službách.
Vyberte si, aký typ éterických oleje budete vyrábať, pretože si musíte určiť svoj základný produktový rad. Esenciálne oleje môžu byť z rôznych záhradných bylín, korenia a kvetov. Rozhodnite sa, aké vône chcete, aby boli súčasťou vašej produktovej škály a začnite hľadať dodávateľov na miestnych trhoch alebo farmách. Môžete sa napríklad zamerať na relaxačné vône, ako levanduľa a harmanček. Pokúste sa nájsť pravidelného dodávateľa hlavných zložiek, ktoré používate na zabezpečenie kvality a udržanie stabilných cien.

esenciální oleje.jpg

Vyskúšajte si vypestovať vlastné bylinky na výrobu olejov, aby ste udržali nízke výrobné náklady. Ak chcete pestovať vlastné ingrediencie po celý rok, zriaďte si aj krytú bylinkovú záhradu, ktorá bude v bezpečí pred mrazom. Môžete si niečo zasadiť aj vo vonkajšej záhrade pre krásne voňavé ingrediencie, ak vám to samozrejme počasie dovoľuje.
Zo začiatku začnite vyrábať len v malom množstve, aby ste zabránili strate peňazí. Nezabudnite uviesť na fľašiach esenciálneho oleja dátum exspirácie a pokyny na skladovanie. Určite porozdávajte malé vzorky rodine, priateľom, susedom a kolegom, aby ste si prostredníctvom nich zabezpečili  propagáciu vašich výrobkov.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup