Masáže sú veľmi obľúbené vo všetkých krajinách sveta. Ľudia si do masážnych salónov chodia oddýchnuť, zrelaxovať sa a načerpať novú energiu. Ak ste skúšali už všemožné spôsoby, ako sa zrelaxovať a dať do pohody po ťažkom náročnom dni, tantrická masáž je možno práve to, čo vy potrebujete.
A práve v takomto salóne je možné zamestnanie. Ponuka práce v BratislavaTantra  je pre všetky ochotné, šikovné, dobre vyzerajúce slečny, ktoré nemajú strach z dotyku. Nemusíte sa obávať o hygienu, či nedostatočnú úroveň, pretože Bratislava Tantra ponúka len luxusné prostredie a pracovné podmienky ktoré si zaslúžite.ukazujúci muž v obleku Zapojte sa preto do tímu mladých a skúsených masérok, kde načerpáte nové skúsenosti a navyše sa môžete tešiť z flexibilnej pracovnej doby, nadštandardného mesačného platu a tiež veľmi príjemného pracovného prostredia.
Preto ak ste mladá, dobre vyzerajúca, usmievajúca, šikovná, ochotná, komunikatívna, zodpovedná a flexibilná, máte od 18 – 30 rokov, viete aspoň základy po anglicky, a samozrejme máte chuť sa ďalej rozvíjať a pracovať, potom možno práve toto je to, čo vy hľadáte.
Ako ďalšie nezanedbateľné privilégiá vám Bratislava Tantra poskytne garanciu pracovnej zmluvy, nemusíte sa teda obávať o svoje práva, flexibilnú pracovnú dobu, kde si viete vy sami nastaviť, kedy a ako často, teda ktoré dni a koľko hodín denne, budete pracovať vzhľadom že sa dá práca vykonávať aj ako brigáda popri škole, veľmi príjemné a lukratívne pracovné prostredie, skúsený a kvalitný pracovný tím, luxusné pracovné zázemie, nadštandardný príjem, ktorý na inom mieste nezoženiete a dokonca, ak sa nemáte kde ubytovať, možnosť poskytnutia aj ubytovania. Žena ležiaca v posteli si hryzie do prsta
Rozvíjajte sa preto v tom, v čom ste najlepšia a robte to, čo máte rada. Ak ste expertka na masáže, usmievavá a ochotná dotyku, zvoľte si prácu, ktorá je pre vás tá pravá.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup