Kvalitná kabelka
Kvalitná kabelka stojí za investíciu. Kúpte si nejakú s klasickým dizajnom a v neutrálnej farbe. Akonáhle budete mať svoju vysnívanú kabelku, pravidelne sa o ňu starajte. Ak je kožená (čo je najlepšie), používajte na ňu špeciálne prostriedky na kožu, ktoré zachovajú jej lesk.

voňavka

Vôňa
Žiadne oblečenie nie je kompletné bez luxusnej vône. Nájdite vôňu, ktorú milujete, a naneste ju na vašu pokožku,nikdy nie na vaše oblečenie alebo vlasy. Treba ju aplikovať na miesta ako sú zápästie, šija a krk. Aby ste zabránili miešaniu priveľa vôní, natrite svoju pokožku pred aplikáciou vône bezparfumovým mliekom.

Šperky
Vyberajte čisté kryštály a nie plastové drahokamy. Lepšie sú taktiež matnejšie kovy. Okrem toho vyberajte radšej bižutériu, ktorá má určitú váhu namiesto takej, ktorá vyzerá krehko. Pre klasický vzhľad pridajte kovové alebo kožené hodinky.

Bundy a kabáty
Bez ohľadu na to, čo sa pod nimi skrýva, dokážu pozitívne zmeniť váš outfit. Zamerajte sa na kvalitné kabáty alebo bundy, ktoré vám vydržia dlho. Čierna kožená bunda, rifľová bunda, hnedý alebo čierny kabát nikdy nevymiznú.

Venujte pozornosť detailom
Potrebujete sa zbaviť chumáčov na svetri? Použite holiaci strojček oholenie. Máte vytiahnutú na ňom niť? Jemne natiahnite nitku späť do svetra, použite šijaciu ihlu, aby ste ju zasunuli dovnútra. A samozrejme nikdy nenoste oblečenie so škvrnou alebo s dierou.

kůže

Choďte ku krajčírke
Je dôležité, že vaše nové nohavice majú správny dĺžku alebo vaše šaty vám sedia ako uliate. Pri takýchto opravách je najlepšie zájsť ku krajčírke.

Vyhnite sa zemitým farbám
Zemské tóny môžu vyzerať nepríjemne a staro. Pre luxusnejší vzhľad naplňte svoj šatník pestrými tónmi. Pokiaľ ide o vzory, prúžky alebo bodky sú klasické, tými nič nepokazíte.

Minimálne make-up a neutrálne nechty
Pokiaľ ide o make-up, nikdy to nepokazíte s jemným použitím korektora, riasenkou a neutrálnou farbou pier. Môžete použiť ešte bronzer na zdravý vzhľad. A nezabudnite na nechty, zvoľte radšej jemné tóny, príliš to nepreháňajte s farbami.

krása

Zakasajte si košeľu
Zakasaná košeľa so sukňou alebo nohavicami je vždy elegantná. Ak chcete dať svojmu oblečeniu ešte viac jednoduchosti a elegancie, skúste monochromatický vzhľad čiernej, bielej alebo modrej.