Celý život ženy sa točí okolo lásky. Už ako malé dievčatko potrebuje lásku svojho otca. Chce ním byť zbožňovaná a rozmaznávaná. Pre svojho otecka mieni byť odmalička tou najlepšou dcérou a veľmi jej záleží na tom, aby bol na ňu pyšný. Mnohí stále neveria tomu, že otcova láska je pre dcéru rovnako dôležitá ako láska matky. Avšak je to tak. Všetky ďalšie vzťahy sa budú vyvíjať presne podľa toho. Veď sa aj vraví, že vždy si hľadáme muža presne takého aký je náš otec. Samozrejme ak to bol dobrý otec. Ak nie, hľadáme pravý opak, i keď ste sa mohli dopočuť aj o tom, že ženu priťahovali práve takéto zlé typy, ktoré mali veľa spoločného s jej otcom. Ale treba povedať, že výnimka potvrdzuje pravidlo.

nevěsta a ženich v růžovém
Potom príde de
ň, keď sa z nevinného dievčatka, ktoré nemalo rado chlapcov stane žena. Nezmení sa jej iba telo, ale aj zmýšľanie a duša. Odteraz sa bude sústreďovať na hľadanie svojej životnej lásky. Niektorá ju stretne hneď na prvý krát, voľaktorá bude hľadať aj celé roky. Nájdu sa aj také, ktoré premeškajú svoju šancu na lásku a ostanú samé.

Ale čo so ženami, ktoré našli svoju vysnívajú lásku a sú skutočne šťastné a milované? Zmenia sa? Alebo ostanú rovnaké? Láska vie s každým človekom urobiť divy. Aj ten najhorší človek na svete sa dokáže (aspoň na chvíľku) trošku polepšiť a správať sa k osobe, ktorú zo srdca miluje úplne inak ako doteraz k ostatným ľuďom. Aj chorému sa prilepší a dokonca existujú aj prípady, kde ide o vyliečenie veľmi vážnej choroby vďaka láske a pozitívnemu zmýšľaniu, ktoré nevedia vysvetliť ani samotní lekári. Oni tomu hovoria zázrak, ale ľudia, ktorí si zakladajú na duchovnom a veria v neho to pokladajú za tajomstvá života, ktorým porozumejú iba tí čo chcú porozumieť. Vskutku je pravda, že my ľudia musíme ešte veľa pochopiť o zázrakoch tohto sveta.
venkovská rodina

Zamilovaná a milovaná žena urobí pre svojho partnera všetko na svete. Láska jej dodá toľko energie, sily a chute, že vládze ešte aj vtedy, keď sú jej sily na pokraji. Vo všetkom čo robí ju poháňa práve tá láska. Veď prečo sú ženy ochotné zniesť toľko bolesti pri pôrode? Robia to hádam pre seba? Nie, vykonávajú to aj pre toho partnera. Chcú mu na svet priniesť bytosť, ktorá bude odrazom ich lásky.

Keď by som pred vás postavila ženu, ktorá je sama a ženu, ktorá má lásku hneď by ste videli ten rozdiel. Zamilovaná žena je vždy šťastná, usmiata, veselá, krásna. Oči jej priamo žiaria a každého častuje pochvalmi a oplýva nežnosťou a milotou. Takejto žene nechýba ani zdravie, pretože vnútro jej vypĺňa pokoj a harmónia. Ona cíti, že má pre koho žiť, lebo ženy vždy dýchajú pre NIEKOHO, a nie pre NIEČO. Aj keď ich niekto nahnevá v práci alebo sa im momentálne niečo nevydarí podľa predstáv, stačí pohľad na spoločnú fotografiu, postačuje im aj počuť ich pesničku, jeho hlas v telefóne, či jeho objatie a ony sa opäť upokoja a povedia si, že to všetko bola iba malichernosť. Ale žena, ktorá nie je momentálne milovaná nemá toľko motivácie. Je opakom tej milovanej. Nevidíte ju stále usmiatu a veselú, ale zväčša podráždenú a bez nejakého zápalu. Žije zo dňa na deň, z minúty na minúty a nemá sa prečo tešiť. Nechce sa jej ani fintiť, ani si kupovať nejaké krásne oblečenie, pretože nemá pre koho. Kto ju za to pochváli?
šťastná matka s dítětem

Totižto najlepšie čo môžete pre ženu urobiť je dať jej svoju lásku a svoj čas. Vtedy sa otvárajú všetky brány a pre ňu prestáva existovať slovko nemožné. Stane sa tou najlepšou partnerkou, matkou a priateľkou, na ktorú sa môžete vždy obrátiť. Vidíte aká je láska nesmierne čarovná? Vie vytrvať aj pri chorobe, starobe, chudobe. Poradí si aj s nenávisťou. Z dvoch ľudí, ktorí boli nepriatelia nakoniec urobí tých najšťastnejších pod slnkom. Ste tiež toho názoru aj vy, že keby existovali tabletky lásky žiadne iné by neboli za potreby, lebo ona si vie pomôcť so všetkým? Tak muži aj ženy poďme spolu rozdávať lásku hneď teraz, lebo karma je zdarma a čím viac dáte, tým viac k vám príde.