Veľa ľudídnes využíva formu nakupovania online priamo zo svojho domu, lepšie povedanécez e-shopy. V tomto online nákupnom prostredímáme skutočne nespočet možnostív podobe mnohých e-shopov a ešte väčšieho množstva tovaru, nehovoriac o odlišných cenách. V prípade nakupovania online môžeme využiť priamo stránky, ktorénám dotyčnýtovar vyhľadajúa to spolu s e-shopmi, ktorédanýtovar ponúkajú, pričom nám stránka zároveňporovnáceny a zobrazíhodnotenia daných e-shopov. Súto stránky ako Alza, Heuréka, Mall, Hej,… cez tieto weby nakúpite konkrétny tovar prehľadnejšie.

ilustrace

Akčnéceny, zľavovékupony, peniaze späť /cashback/
Prehľadnejšínákup zároveň znamená, že máme prehľad o aktuálnych cenách, ale hlavne zľavách či akciách.Cez vyššie spomenutéznáme stránky sa k týmto akčným cenám dopátrame veľmi ľahko a veľakrát sa stane, že natrafíme na skutočne výhodnúcenu. Povedzme že máme záujem o konkrétny produkt, no a danéstránky vám zobrazia všetky dostupnée-shopy, cez ktorýho môžete kúpiť, samozrejme sa zobrazia aj ceny a je pravdepodobné, že niektorýz daných e-shopov bude mať momentálne skvelúzľavu či akciu.

sociální síť

Ak skombinujete napríklad nákup cez Hej /.sk/ s cashback portálom Tipli, za povedzme 300 eurovýnákup sa vám vráti 9 eur. Hej vám poskytuje za takýto nákup späť 3 % z nákupu, no pokiaľ sa k Hej prihlásite cez portál Tipli, ten vám vráti ešte ďalších6 % z nákupu. Takouto cestou sa vám vráti na účet až 9 % z ceny. Nevraviac o tom, že môžete získať zľavu aj pomocou Hej zľavových kupónov. V záujme prilákania a udržania si zákazníkov vám online nakupovanie poskytuje službu cashback, čiže z každého nákupu sa vám vráti na účet určitépercento späť. Odporúčam však, aby ste sa na stránkach registrovali a to z toho dôvodu, aby sa vám vytvoril online účet, do ktorého sa budúpo každom nákupe pripočítavať body a tým pádom zľavy, ktorési budete môcť uplatniť pri ďalšom nakupovaní.