Drevo je odjakživa materiálom, ktoré slúži na výrobu predovšetkým nábytku. Jeho tvárnosť a príjemný vzhľad umocňujú túžbu vytvoriť si interiér podľa svojho vkusu a šikovní remeselníci tak dokážu splniť požiadavky aj náročných zákazníkov.
Ak aj vy túžite po niečom jedinečnom a dokonalom, tak v tom prípade skvele poslúži luxusny nabytok z masivu.

komoda

V tomto prípade si určite potrpíte na to, aby nešlo o žiadnu náhradu či kópiu z úplne iných materiálov, ale o pravosť, ktorá podmieňuje celkový luxus a kvalitu. Kvalitné a pravé drevo sa hodí do každého interiéru a vy si tak môžete vytvoriť nielen moderné, ale aj rustikálne ladené prostredie.

Získate nielen prírodný materiál, ale hlavne dokonalý a príjemný vzhľad, odolnosť a dlhú životnosť zariadenia. Výber je naozaj pestrý a vy si tak v rovnakom duchu môžete zariadiť dom či byt od predsiene cez kuchyňu až po spálňu či detskú izbu. Nie je vylúčené ani zariadenie komerčných priestorov ako reštaurácie, kaviarne, hotely či penzióny.

Tradícia v moderných rozmeroch
Luxusny nabytok z masivuje symbolom toho, že tradície sa u nás ešte ctia a že tento nábytok rozhodne z trhu nezmizne.
História tohto materiálu a prevedenia má svoje zápisy už u našich predkov a už vtedy sa jednalo o symbol bohatstva, výnimočnosti a originality. Typická vôňa dreva prevládala v nejednej domácnosti a táto tradícia sa drží i v dnešnej modernej dobe.

luxusní nábytek

Moderné designové prvky v kombinácii s prvkami rustikálnymi vytvára príjemný vzhľad nábytku, ktorý je všestranný a teda použiteľný do prostredia akéhokoľvek charakteru. Dá sa kombinovať aj s inými materiálmi a kusmi zariadenia a môžete si tak vytvoriť interiér, ktorý splňuje vaše predstavy.
Povrch tohto materiálu si najlepšie pri údržbe rozumie s voskom, ktorý oživuje farby dreva a jeho lesk.
Doprajte si zariadenie interiéru, ktoré oživí každý priestor.