Erotické hrátky v spojení s vodou, to je rozhodne zaujímavá a príťažlivá kombinácia, nech už zvolíme ktorúkoľvek z mnohých ponúkajúcich sa možností. Vo vode býva k sexu vždy len krôčik, máme na sebe minimum oblečenia a tak prvotné vzrušenie navodzuje už len pohľad na poodhalené telo partnera či partnerky. Voda pôsobí svojím tlakom láskanie každého kútika tela, ak sa do nej ponoríme, zmäkčuje pokožku, tým aj zvyšuje jej citlivosť a dodáva sexu nádych niečoho nového, nezvyčajného.

boots-3849581_1920

Využiť môžeme aj tečúcu vodu, ktorá masíruje a príjemne dráždi zvlášť zvolené partie, veď zážitky s masážnou sprchou patria často medzi tie prvé erotické vzruchy, ktoré človek nevedomky vyskúša. Mimoriadne vhodné sú potom veľké vane pre viac osôb a bazéniky, vybavené perličkovými tryskami, vírivým systémom a ďalšími vymoženosťami. V tomto prípade máme zaručené aj súkromie, ak nám to tak lepšie vyhovuje. Mnohé platené spoločníčky na sex priváte https://www.privatportal.sk/ ponúkajú vírivku ako súčasť vybavenia svojho sex privátu, taktiež erotické kluby bývajú “mokrou arénou” pre sex vybavené a o tieto praktiky je pomerne veľký záujem. Ak si chceme užívať v spoločnosti priateľov, teda pozveme tých, ktorí dopredu vedia, do čoho idú a nebudú tak prekvapení. Verejný bazén alebo kúpele, to je už niečo trochu iné, sex je na hranici škandálu a určitého pohoršenia (čo práve mnohých príjemne dráždi a láka, o tom nie je pochýb).

glamour-girl-2374437_1920

V dobe minimálneho využitia bazénu alebo pri večernom plávaní s tlmenými svetlami alebo bez plaviek sa príležitosť určite nájde. Cez deň si dajte pozor na zvedavých drobcov s potápačskými okuliarmi aj na rôznych zvedavcov, ak vám ale nevadí že vás niekto sleduje, môžete dospelým nejakú tú show opatrne predviesť. Rybníky, priehrady a samozrejme aj more ponúkajú veľa ďalších príležitostí, o tom ale až za chvíľu.