Trafiť všetky čísla v číselnej lotérii je náročné, ale je to možné. Svedčia o tom mnohé prípady.
Napríklad Bezdomovec z Prahy (19.október 2010 vyhral 30 miliónov eur),
upratovačka Christina z Nemecka (1.jún 2018 odniesla 90 miliónov eur) či Geraldine USA (12.júl 2004 získala 294 miliónov dolárov)

štěstí
 
Aj popis ich života pred výhrou potvrdí, že Boh praje šťastie chudobným.
 
V susednom Česku jeden mladý muž oslavuje výhru z lotérii, ktorá mu nepochybne zmení život, ale aspoň na pár desaťročia. Spoločnosť Sazka zverejnila tlačovú správu, kde uviedli, že si do jej sídla prišiel výhru vyzdvihnúť muž vo veku 30 rokov. Koľko odniesol?
Podľa správy jej výška je 123 322 830 českých korún.
 
V prepočte z českých korún na eurá, výsledná suma je presne 4 793 517,71 €. Teda podľa aktuálnej kurzy mien NBS.
Sazka informovala médiá o prebratia výhry potom, ako mladý výherca v centrále vyplnil krátky dotazník, vďaka týmto údajom spoločnosť vie pracovať so štatistikami. Ako napríklad: či sú výhercovia slobodní alebo zadaní, ako  dlho sa už tipovaniu venujú, aké plány majú s peniazmi, respektíve na čo chcú minút.

peníze
 
Podľa jeho dotazníka vieme, že nový český milionár je slobodný, dokonca nemá ani potomkov, teda deti.
 
Príležitosti po tridsiatke majú široké spektrum potenciálnych príležitostí. Preto peniaze sa mu hodia. Ako väčšina mužov v tomto veku skonštatoval, že si najskôr plánuje kúpiť nové auto a zatiaľ nevie, ako ďalej naloží s ostatnými financiami.
 
Odniesol veľký balík peňazí, pritom za výherný tiket zaplatil len 270 korún, čiže v prepočte 10,49€ a to len jeden jediný deň pre žrebovaním.
Informácie od Sazka na svojom webe jasne hovoria, že mladý tridsiatník sa zapísal do histórie ako výherca 6. najvyššej čiastky v rámci celej spoločnosti.
 
Tak vysoká výhra obvykle sa nastane len raz v živote. Ak sa s ňou zaobchádza správne, až do konca života postačí. Správne investovanie ju ešte znásobí.