V posteli som bol vždy absolútnym nemehlom. Asi málokto bude priznávať takúto skutočnosť, no ja nepatrím k veľkým tajnostkárom. Aby som vám trochu lepšie priblížil to, ako veľmi neschopný som bol v posteli, poviem vám len jednu z mnohých historiek, ktoré hovoria samé za seba.Nahá žena s blond vlasmi leží na bruchu na posteli.jpg
Raz som spal s jednou ženou, po sexe sme zaspali a keď som sa ráno zobudil, ona zmizla. Viete, taký ten scenár z amerických filmov, ktorý sa však väčšinou odohráva v opačnom garde. Na stolíku som si našiel papierik, na ktorom bolo napísané, „Sorry zlatko, bolo to fakt o ničom, radšej nevolaj a už sa! CMUK.“ Viete čo niečo také narobí s mužským egom? Nebude to rozpitvávať, no môžem vám povedať, že veľmi zlé a veľké veci. Uvedomoval som si, že s takýmito „schopnosťami“ asi veľa vody nenamútim. Tak som urobil jedno veľké rozhodnutie a raz večer vytočil číslo na eskort privatportal.sk. Slečne som na rovinu povedal, že sa potrebujem hlavne učiť a ona bola za malý príplatok veľmi ochotná. Asi dva mesiace som sa s touto konkrétnou ženou stretával raz týždenne. Mojej peňaženke to síce nerobilo dobre, no každý kurz niečo stojí, takže som k tomu pristupoval z tejto strany a hľadiska.
Netvrdím, že dnes je zo mňa nejaký sexuálny mág, ktorý na ženu len pozrie a ona padne do kolien zvíjajúc sa v orgazme.Čierna škraboška a putá s kožušinkou.jpg Je to však omnoho lepšie, aké to bolo. Hlavne som nabral dostatočne veľa sebaistoty a keďže moje lekcie viedla naozaj skúsená lektorka, dostal som od nej aj niekoľko výborných tipov grátis. Tento druh kurz vám teda môžem vrelo odporúčať. At teraz trochu vážne. Ak si v posteli nie ste sami sebou istí, naozaj sa nehanbite vyskúšať túto možnosť. Zo začiatku sa možno budete trochu červenať, no po druhom stretnutí si hodiny sexu zamilujete a po nejakom čase získate dostatok sebadôvery na to, aby ste si za sex už nemuseli platiť. Navyše, ženy s vami budú chcieť konečne spávať, a to s nadšením.