Leto a teplo nás núti presedlať z dlhých pohodlných džínsov do krátkych sukní, šortiek a tielok. Skúsme sa však aspoň na pár dní vyjsť z tradičnej klasiky a zamerať sa na kúsky, ktoré práve letia.
Košeľové šaty – tento kúsok je trendy už niekoľko rokov, nie je však na škodu ho mať v šatníku. Môžete si ich ponechať voľne, alebo stiahnuť v páse jemným, decentným opaskom. Je to na vás, ale verte mi, že s výsledkom budete spokojný.
Nahé ramená – tohtoročný veľký trend, ktorý svieti snáď na každej druhej žene. Či už ide o šaty, alebo topy, ktoré odhaľujú vaše ramená, vyzerá to sexy a tajomne zároveň.

džíny

Volániky– leto po nich priam volá. Či už sú to šaty, topy, tričká, alebo blúzky. Volánikmi nemôžete nič pokaziť, skôr naopak.
Voľné šortky s vysokým pásom– majú hneď niekoľko výhod. Majú vysoký pás, čím skryjú všetky nedokonalosti a sú voľné, to znamená, že značia pohodlnosť. Mať šortky, ktoré sú trendy, elegantné a pri pohybe sa cítite komfortne, je na nezaplatenie.

Džínsové šortky– klasika, ktorá je trendy už niekoľko desiatky rokov. Navyše sa teraz do módy vracia rifľovina podobná tej, ktorú nosili naše drahé mamky. Proste čistý „old school“, ale zároveň neuveriteľne trendy.
Špagetové ramienka– pôsobia na žene veľmi sexy. Takéto tielka s týmito ramienkami sa hodia skoro ku všetkému, nevýhodou je to, že sa pod nich často nehodí podprsenka. Vždy sa to však dá nejako obísť.
Sukne– tými nič nepokazíte. Či už ide o úzke, alebo sukne áčkového strihu. Hodia sa ku všetkému, sú ľahko kombinovateľné a na leto ako stvorené.

šaty

Sandále– sú omnoho viac trendy, ako baleríny. Okrem toho, obchody dnes ponúkajú obrovskú škálu rôznych sandálov, takže si máte z čoho vyberať. Dajte si však pozor na to, aby ste ukazovali svetu nohy s pekne upravenými nechtami.
Nikde však nie je napísané, že toto nevyhnutne musíte mať v šatníku. Sú to len rady a možnosti, výber je na vás. Vy si určujete, čo je pre vás trendy, čo sa vám hodí a hlavne, v čom sa cítite dobre. Odhoďte predsudky, nehanbite sa za to, že nemáte nohy dlhé ako známe modelky a sebavedomo vykročte do ulíc.