Ak máte dostatok času ale málo peňazí tak čítajte ďalej. Existuje veľa možností ako si môžete privyrobiť nejaké to euro v pohodlí svojho domova, stačí vám prístup na internet a chuť pracovať. No musíte byť ostražitý. Všade existuje množstvo podvodníkov, ktorí zarábajú na druhých ľuďoch neprávom. V prvom rade si každú ponuku preverte, najlepším spôsobom je čítanie si skúsenosti a recenzií od ostatných záujemcov o prácu. Ak zistíte, že niečo nie je v poriadku a vyžadujú nejaké vstupné poplatky, tak dajte ruky preč a na túto prácu zabudnite.
Na internete sú však aj seriózne ponuky pomocou, ktorých sa dá slušne privyrobiť nejaké to euro navyše. Môžete sa stretnúť s ponukami akými sú napríklad vypĺňanie rôznych dotazníkov, prieskumov a podobne. Za každý jeden získate určitú sumu, no nie vždy je takýchto dotazníkov dostatok, preto sa nespoliehajte len na tento príjem ale zožeňte si aj niečo iné.

tablet

Momentálne je v obľube predaj kozmetiky cez sociálne siete. Zaregistrujete sa vo firme, ktorá vám dá všetky potrebné informácie, školenia a ďalej si už len budete objednávať výrobky, ktoré chcete predávať a získate z každého predaja určité percento do vašej peňaženky. Je to podobné ako predávanie pomocou starých dobrých katalógov, no všetko sa deje cez internet kde vy tieto produkty prezentujete verejnosti a robíte objednávky online, nechodíte po kamarátkach a nerobíte objednávky priamo.

počítač

Ďalšou možnosťou je internetový predaj vašich vecí, ktoré už nechcete alebo nepotrebujete. Spravidla to je oblečenie, no kľudne to môžu byť aj iné veci ako nábytok, rôzne náradie a podobné veci. Jednoducho danú vec nafotíte, zavesíte na nejakú burzu, napíšete popis, sumu a už len čakáte na záujemcov.
Zarábať na internete sa dá všelijako, no vždy musíte byť opatrný pri výbere. Opatrnosti nie je nikdy dosť ak chcete pracovať s ľuďmi, ktorých ste nikdy nevideli.