postele_masiv2

Pri výbere postele v ktorej človek trávi 1/3 života, sa treba pozerať na kvalitu, materiál, funkciu a využitie. Do popredia sa čoraz viac dostávajú postele s úložným priestorom. Prečo sú také atraktívne?

Masívne postele s úložným priestorom ponúkajú viac miesta než si myslíte. Ak bývate v malom byte alebo spálni, ktorá nie je zrovna podľa vašich rozmerových predstáv, myslite na miesto navyše, ktoré môžete získať aj posteľou. Nielen komody, skrine či nočné stolíky poskytnú miesto na uskladnenie drobností a bielizne. Postele s úložným priestorom sú hitom, ktorý je viac a viac vyhľadávaný. Je veľa materiálov z ktorých sa takéto postele vyrábajú – od kovových, cez čalúnené až po drevené postele.

Drevené postele s úložným priestorom ponúkajú otváranie z rôznych strán. Existujú postele, ktorých rošt sa otvára spredu, alebo z boku aby vďaka textilnej úchytke, takže sa k posteľnej bielizni a oblečeniu dostanete ľahko. Postele s úložným priestorom na drevko sú vyrobené z masívnej borovice a buka. Tieto materiály sú čoraz viac obľúbené na výrobu masívneho nábytku. Borovica je výnimočná pre svoju vôňu a mäkkosť, buk vyniká svojou tvrdosťou a pevnosťou. Medzi obľúbené veľkosti patria postele 140×200 s úložným priestorom, manželské postele s úložným priestorom 180×200 cm, jednolôžkové postele 90×200 s úložným priestorom či postele 120×200 cm s úložným priestorom.

Drevené postele s úložným priestorom do každého štýlu

Okrem toho sú na výber vysoké postele s úložným priestorom, nízke postele, čalúnené postele s úložným priestorom, drevené postele z borovice a buka a ďalšie. Okrem toho existujú aj postele s priestorom vo forme zásuviek na kolieskach, ktoré sa jednoducho dajú otvárať. Tieto postele poskytnú nadštandardný komfort spolu s kvalitnými matracmi a roštami. Postele s úložným priestorom sa hodia do moderných aj klasických interiérov, škandinávskych, provensálskych aj rustikálnych štýlov. Môžete do nich vložiť oblečenie, posteľnú bielizeň a veci, ktoré v dané obdobie nepoužívate. Postele s úložným priestorom sú vhodné ako pre jednotlivca tak aj pre manželov do spálne.
TIP: V e-shope drevko nájdete aj kvalitné zdravotné matrace.