Nebudeme si klamať, no tabletky na podporu potencie nepatria k tým najlacnejším špásom. Aj z tohto dôvodu mnoho mužov v tichosti trpí a svoj problém nerieši, pretože na to jednoducho nemajú. Patríte medzi nich aj vy? Nemusíte sa za nič hanbiť. Sedemnásť či osemnásť eur za jednu jedinú tabletku, tak to je veľa aj na človeka, ktorý zarába slušné peniaze. Najmä v prípade, ak vezmeme do úvahy, že chcete mať plnohodnotný sex aj niekoľkokrát do týždňa alebo pokojne i každý deň. Ako teda túto prekérnu situáciu vyriešiť?
Sediaci muž drží pred tvárou červenú tabuľku so smutným smajlíkom
Riešenie pre „chudobných“
Pokiaľ nemáte tisícky eur navyše, čo väčšina Slovákov pravdepodobne nemá, nemusíte na svoj sexuálny život rezignovať. Alternatívou, pri ktorej bude vlk sýty aj ovca celá, sú generiká oficiálnych liekov. Ak vám doteraz vyhovovala Viagra, máte na výber z tabletiek
– Kamagra
– Fildena Super
– Super P-force
– Sildaforce
– Cenforce
… a tak ďalej
muž s otevřenou peněženkou
„Ušetríte viac ako polovicu!“ – Nie toto nie je reklamný oblbovák
Pri generikách liekov viete ušetriť naozaj polovicu a niekedy i viac. Tak napríklad cena Spedry 200 mg za jednu tabletku sa pohybuje okolo piatich eur. Za Viagru zaplatíte v priemere trikrát viac. Viacero príkladov ani nie je potrebné uvádzať, pretože vo všetkých prípadoch ide o naozaj nepomerne nižšiu cenu.

Prečo sú vlastne tak lacné?
Väčšina ľudí si povie, že nízka cena je až príliš podozrivá. Veď keď niekto za to isté pýta trojnásobnú sumu, tak to nemôže byť predsa to isté. Je aj nie je. Všetky tabletky na erekciu obsahujú jednu účinnú látku, ktorá zodpovedá za želaný výsledok ( takto to vlastne funguje pri všetkých liekoch, respektíve pri väčšine z nich ). V prípade tabletiek na erekciu ide najčastejšie o látky Vardenafil, Sildenafil, Avanafil a Tadalafil. Generiká obsahujú tie isté látky. Rozdiel je len v tom, že ich výrobcovia pekne ušetrili na celom výskume a vývoji týchto látok. Počkali, kým si ich budú môcť „požičať“ a tabletky vyrobili na istotu.